Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

İlimiz, Söğütlü İlçesi, Soğucak,Yeniköy ve Hasanfakı Köyleri arazileri üzerinde toplam 254 hektarlık alanda kurulan Sakarya III.Organize Sanayi Bölgesi’nin yer seçimi 18.08.1998, tüzel kişilik kazanması ise 22.04.1999 yılında gerçekleştirilmiştir.

Sakarya 3.Organize Sanayi Bölgesi 22.04.1999 tarihinde bakanlığın uygun görüşleri doğrultusunda Sakarya Valisi’nin başkanlığında, İl Özel İdaresi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Söğütlü Belediyesi ve Sakarya 3. OSB Sanayiciler Derneği’nin iştiraki ile müteşebbis heyetini oluşturmuştur.

Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi olarak çevreye saygılı, üretim ve istihdam süreçlerine katkı veren, yatırımcılarımıza ve firmalarımıza gerekli olanakları sunan bir yönetim anlayışını benimsemekteyiz.

Sakarya 3. OSB yönetim kurulu olarak, şehrimizin ve bölgemizin üretim potansiyeline katkı sağlayarak, ülkemizin ticaret hacminin bir parçası olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Bizler sanayiciler için üretmeye ve katma değer sağlamaya devam edeceğiz.

Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi, gerçekleştirdiği ve devam edeceği çalışmalarla üreticinin, çalışanın ve kalkınmanın her zaman destekçisi olmaya devam edecektir.

Mesut Bekler
Sakarya 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanı