Firma Bilgileri

  • Sektör: Gıda Sanayi
  • Adres: 3. Organize San. Bölg. Söğütlü / SAKARYA
  • Mail: info@senpilic.com.tr
  • Web Site: www.ozgullu.com.tr
  • Telefon: 0 264 681 45 59 - 60
  • Faks 0 264 681 45 61

Özgüllü Süt Mamülleri A.Ş. 1958 yılında Zaim GÜLLÜ önderliğinde Sakarya’da üretime başlamıştır.

1995 yılında Hacı Zaim GÜLLÜ’nün yönetim kurulu başkanlığına büyük oğlu Şerafettin GÜLLÜ’yü getirmesiyle firma köklü bir tecrübenin yanında genç, dinamik bir yapıya bürünmüş, yeni projeler geliştirmiş ve ileriye dönük yeni yatırımları hayata geçirmiştir.

Özgüllü Süt Mamülleri A.Ş. olarak faaliyete başlamış ve kuruluş tarihinden bu yana firmamız süt mamulleri üretimi ve satışı konusunda sektöre hizmet vermektedir.

Özgüllü Süt Mamülleri A.Ş. olarak 3. Organize Sanayi bölgesinde 20.000 m2’lik arazi üzerindeki yeni modern tesislerinde Türk Standartları Enstitüsü Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Uygunluk Belgelerini alarak AB standartlarında üretime devam etmektedir.

Firmamız kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte, ”Lezzeti hiç bitmez.” sloganımız ile sağlıklı ve lezzetli ürün üretmeyi, müşteri memnuniyetini daima önceliklerinin en başında tutmayı kendisine ilke edinmiştir. En son teknolojiyi kullanarak hijyenik koşullarda üretimi yapılan Özgüllü Süt Mamülleri ürünleri modern ambalajlarında tüketiciye sunulur.

Ürünlerindeki yüksek kalite ve istikrarlılık çizgisinden asla taviz vermeden sektörel ve teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip eden bir firmadır.

Sakarya ve çevresi ile başlayan satış ve pazarlama hizmetini günde 400 ton süt işleme kapasitesi ile Marmara bölgesine yayarak, Türkiye genelinde hizmet verecek duruma gelmiştir. Özgüllü Süt Mamulleri, Özgüllü markası yanı sıra zincir mağaza grupları ve markaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hedeflerimiz; iş dünyasında zor olan güveni yaratmak ve bu hassas olguyu koruyabilmektir.