Firma Bilgileri

  • Sektör: Demir Çelik/Demir Dışı Metaller Sanayi
  • Adres: 3. Organize Sanayi Bölgesi 10. Yol Söğütlü / Adapazarı
  • Mail: bilgi@sz.com.tr
  • Web Site: www.sz.com.tr
  • Telefon: +90 264 681 47 01
  • Faks +90 264 681 47 01

Bir Sacit Zorlu Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi markası olan ALUTEM mimari dizayn ve estetiği dikkate alarak projelerin uygulama detaylarına uygun alüminyum sistem profilleri ile yapı sektöründeki müşterilerine çözüm ortağı olacak proje bazlı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Biz, 1993 yılından bugüne, yapı sektöründe kazandığımız bilgi, tecrübe ve gücü ALUTEM çatısı altında toplayarak; ürün ve hizmetlerimizi, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir markayız.

Alüminyum profil ve aksesuar üretimi, dış cephe projelendirme, dış cephe imalat ve uygulama, proje bazlı satış, toptan satış ve perakende satış olmak üzere Türkiye’nin, yapı sektörüne 6 farklı koldan aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz toplam 5000 m2 stok ve 22000 m2 üretim alanı sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize istedikleri ürünü; uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli ve güvenli alışveriş mottoları ile sunuyor; Türkiye Yapı Sektöründe yepyeni bir marka yaratıyoruz.

Satış ve uygulama süreçlerindeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay öngörebiliyoruz. Bu nedenle sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap vermek ve daha pratik çözümler üretmek için kullanabilmekteyiz.

Müşterilerimizle iletişimde olmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.