Sakarya 3. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü iftarı yoğun katılımla gerçekleşti.

Sakarya 3. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü iftarı, bölge müdürlüğü binamızda yoğun katılımla gerçekleşti.

İftar programımızın ev sahipliğini Sakarya 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Bekler, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bölge Müdürümüz yaptı.

İftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nejdet Karaca, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, SAÜEAH Başhekimi Prof. Dr. Fikret Halis, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Selçuk Kurt, OSB’de yer alan firmaların yöneticileri, OSB’de yer alan firmaların çalışanları, OSB personelleri ve davetliler katıldı.

İftar programında katılımcılara musiki dinletisi yapılırken, semazenler de Ramazan Ruhuna uygun bir şekilde sema icra etti.

Hep birlikte edilen dualarla açılan oruçların ardından iftar programı sona erdi.

Sakarya 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Bekler, iftar ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sakarya 3. OSB ailesi olarak düzenlediğimiz iftar programımızda bizlerle olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu birlik, beraberlik ve rahmet ayında hep birlikte orucumuzu açarak iftar ruhunu paylaştık. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmalarımızın yönetimleri ile, protokolümüz ile ve çalışanlarımızla birlikteliğimizi pekiştirdik. Bu birlikteliğimiz daim olsun. Ramazan Ayımız mübarek olsun” dedi.