Firma Bilgileri

  • Sektör: Tekstil Sanayi
  • Adres: İvedik OSB Özanadolu Sitesi 1449 sok. no:6567 Ostim/Ankara
  • Mail: cigdem.kara@anteks.net
  • Web Site: www.anteks.net
  • Telefon: 0312 395 13 75
  • Faks 0312 395 25 49

Anteks Tekstil 1987 yılında perde ekstraforu üretimi amacıyla kurulmuştur. Tek model perde ekstraforu ile üretime başlayan firmamız, Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip edebilmek için kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE departmanı ile zaman içerisinde üretim kapasitesini de artırarak, üretilen polyester perde ekstraforu sayısını 250’e yükseltmiştir. 1 cm’den 20 cm’e kadar istenilen en ve ebatlarda, polyester ve şeffaf perde ekstraforu olmak üzere iki farklı grup ekstrafor üretimine devam etmektedir.

Cırt-Bant üretimine ise 2004 yılında başlayan firmamız, siz değerli müşterilerimize; en kalitesini en uygun fiyata ve en hızlı bir biçimde iletebilmek için son sistem teknolojiye sahip cırt-bant makinalarıyla ülkemizin öncü cırt-bant üreticisi konumuna gelmiştir. 1 cm’den 15 cm’e kadar istenilen en ve ebatlarda, renk kartelasında yer alan renkler ve özel renk seçenekleriyle cırt bant üretilmektedir.

Üretilen tüm ürünlerimiz ANTEKS ve CTS markaları ile iç ve dış piyasaya gönderilmektedir. Dünya’nın bir çok ülkesinde talep gören ürünlerimiz ayrıca ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi güvencesi ile üretilmektedir. Sakarya 3.OSB’de faaliyete geçen yeni fabrikamızla birlikte farklı alanlardaki yatırımlarına devam eden ve edecek olan firmamız dürüst, kaliteli, güvenilir bir marka olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

2022 itibariyle yeni branşımız Fermuar üretimine T10 Siyah Naylon Fermuar ve T10 Kırmızı Naylon Fermuarıyla yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile başlamıştır.