Firma Bilgileri

  • Sektör: Tekstil Sanayi
  • Adres: Maltepe Mah.Aile Çay Bahçesi Litros Yolu Sok.No:12/A Kat:3 Topkapı/Zeytinburnu/İstanbul
  • Mail: info@mkmoda.com
  • Web Site: https://mkmoda.com/
  • Telefon: 0212 612 8891-0212 621 8624
  • Faks 0212 612 8891-0212 621 8624

MK MODA ATELIER “yaşayan tasarım” ilkesi, yatırımlar ve teknolojileri sayesinde inovatif yöntemler geliştirerek, üretim uzmanlığı sunuyor.
Markamız, 2001 yılında bugünkü vizyonuyla yola çıkmış olmanın kararlılığıyla gücüne güç katarak, dünya tedarikçisi konumunda çalışmaya devam etmektedir.

Ürünün ve üretimin temeline tasarım kavramını yerleştirerek, ustalık, yetenek, yenilikçilik ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla; günden güne büyüyen MK MODA ATELIER’in varlığı bugünkü kapasitesiyle daha da anlam kazandı. Bu süreçte gücüne güç katan şirketimiz “yeni bir bakış açısı” ile uluslararası arenada yer alan oyuncular arasına katıldı.

MK MODA ATELIER’nin hayal gücü ve kıdemli ustalığı ile tasarıma yeni bir bakış…
MK MODA ATELIER toplam kalite yönetimi, sürekli gelişim anlayışı, özel marka hizmetleri ile dünya markalarına eşdeğer ve nitelikli ürünler sunarak; iç piyasada nihai tüketicilerin ihtiyacını karşılama ve yüksek ihracat hedefine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek, çalışanların özlük haklarını koruyan ve motivasyonlarını yükselten iç iletişimi ile eğitim ve etkinlikler düzenleyerek çalışanlarını bilinçlendirmekte, güvenli çalışma alanları sağlamaktadır.

Sosyal sorumluluk anlayışıyla üretim, çalışan ve iş ortaklarıyla çevreye duyarlı çalışmalarla, çevre bilinci oluşturarak sürdürebilirliği desteklemektedir.

Tüm iş ortaklarıyla güvenli çalışma ortamını yıllar boyu sürdürme kararlılığı içinde olan MK MODA ATELIER, ülkemiz için katma değer yaratmaya devam etmektedir.